✉️ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  📲 501 310 304

wirtualne biuro Warszawa Mokotów

Pod tym pojęciem wirtualnego biura mieści się zupełnie realne biuro! Oferujemy prestiżowy adres dla Państwa firmy w Warszawie na Mokotowie.

Ceny wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie

Korzystając z naszych usług, otrzymujecie Państwo do dyspozycji w pełni wyposażone, realne biuro, gotowe na Państwa przybycie. Nasz personel oferuje profesjonalną obsługę zarówno Państwu, jak i Państwa kontrahentom.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również salę konferencyjną na max. 12 osób i pokój biurowy do spotkań w gronie max. 8 osób. Pomieszczenia wyposażone są w dostęp do Internetu, drukarkę i kopiarkę. Na życzenie możemy zapewnić obsługę cateringową. Wirtualne biuro w Warszawie na wynajem, dostępne do Waszej dyspozycji przez 24 godziny na dobę – najtaniej! Sprawdźcie sami w naszym cenniku.

Co to jest wirtualne biuro?

Jeżeli Państwa firma potrzebuje adresu, znajdziecie go u nas. Odbieramy korespondencję firmową i odsyłamy na wskazany adres. O każdej przesyłce informujemy drogą mailową. Oferta naszego adresu firmy jest skierowana do osób, które nie chcąc rezygnować z profesjonalnej obsługi, jednocześnie szukają oszczędności.

Celem prowadzenia wirtualnego biura w Warszawie jest zaspokojenie potrzeb różnych firm. Adresujemy usługę zarówno do firm rozpoczynających swoją działalność, jak i do dużych, prężnie działających na polskim i zagranicznym rynku.

Wirtualne biuro, z którego można korzystać przez 24 godziny na dobę w znaczący sposób ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej. Oferta jest skierowana do osób poszukujących adresu w Warszawie, do prowadzenia działalności gospodarczej.

Wirtualne Biuro Mokotów już od 39 zł netto za miesiąc.

Poszukujesz w Warszawie adresu dla swojej Firmy, skorzystaj z usług PU DOMBAR – Wirtualnego Biura na warszawskim Mokotowie.

Usługi Wirtualnego Biura obejmują:

 • warszawski adres w dzielnicy Mokotów na potrzeby rejestracji siedziby firmy,
 • adres korespondencyjny,
 • odbiór i przechowywanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich bez limitów ilościowych,
 • dostęp on-line do panelu klienta zawierającego dane dotyczące odebranej korespondencji oraz jej skany a także faktury i rozliczenia,
 • informowanie poprzez e-mail o nowym zdarzeniu w panelu klienta,
 • skanowanie korespondencji,
 • możliwość osobistego odbioru korespondencji lub jej odesłanie pod wskazany przez klienta adres.

W przypadku innych wymagań przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zgodną z potrzebami.

Nasi klienci otrzymują:

 • Profesjonalizm obsługi – przy usłudze Wirtualne Biuro posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze administracyjnej, księgowej i prawnej podmiotów gospodarczych. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby i sugestie klientów, służymy radą i staramy się zaspokoić ich oczekiwania. Zawsze z przyjemnością informujemy o wszelkich zdarzeniach dotyczących klienta i odpowiadamy na pytania. Wiemy, jaka odpowiedzialność wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji Firmy klienta.
 • Stabilność usług – działalność Wirtualnego Biura prowadzimy od 2010 roku w lokalu stanowiącym naszą własność. Nie zagraża nam sytuacja, że właściciel wypowie nam umowę najmu, przez co klienci Wirtualnego Biura byliby zmuszeni do zmiany adresu firmy. Wiemy, że taka sytuacja spotkała naszych klientów w innych warszawskich wirtualnych biurach.
 • Przejrzystość umów – nie pobieramy kaucji ani depozytów. Umowy najmu Wirtualnego Biura zawierane są na czas nieoznaczony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Na życzenie klienta, okres ten możemy zmienić. Przy płatności z góry za dłuższe okresy, umowa najmu Wirtualnego biura może zostać zawarta na czas oznaczony, jak również przewidujemy atrakcyjne rabaty cenowe. To klient decyduje jaką umowę i na jaki okres chce z nami podpisać i za jaki okres chce zapłacić.
 • Dogodny dojazd – dojazd samochodem jak i komunikacją miejską do naszego Wirtualnego Biura nie stanowią żadnego problemu. W najbliższej okolicy nie obowiązuje płatne parkowanie a biuro jest zlokalizowane przy stacji metro Wierzbno.

W naszym Wirtualnym Biurze możesz liczyć na realne korzyści.

Wirtualny adres w Warszawie oraz obsługa firmy wygodnie i najtaniej! Sprawdźcie nasz cennik oraz opinie o nas, jeśli jesteście zainteresowani wynajmem wirtualnego biura, a także kontaktujcie się z nami oraz wybierajcie usługi, jakich potrzebuje Wasza firma.